به گزارش خبرنگار راهیان نور، فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور ارتش، اقتدار و عزت امروز ایران را مرهون خون پاک شهدا دانست و گفت: آنان به اوج معرفت، بندگی و کمال بشری یعنی شهادت نائل شدند و در جوار حق هستند.

امیر سرتیپ ستاد رضا خرم طوسی اظهار داشت: باید سعی کنیم همواره خون پاک شهدا را زنده نگه داریم و از دستاوردهای دوران هشت سال دفاع مقدس پاسداری کنیم.


وی اضافه کرد: امروز به برکت انقلاب، جوانان متدین و دانشجویان مومن و انقلابی کشورمان در حوزه های فرهنگ، سیاست و اجتماع گام های بسیار بلندی را برداشته اند.

مشاور عالی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: در بحث هسته ای قدرت های جهانی چاره ای ندارند که بر سر میز مذاکره بنشینند و با ایران گفتگو کنند چون دنیا برای ادامه حیات نیاز به توافق دارد.

خرم طوسی با تصریح بر اینکه به برکت خون شهدا امنیت در کشور حاکم است تاکید کرد: باید از ارزش ها و آرمان های انقلاب که برای آن ها خون های پاکی ریخته شده حراست و پاسداری کنیم.

وی اظهار داشت: برگزاری آئین های گرامیداشت شهدا در جامعه یک حرکت بزرگ فرهنگی است و باید با آرمان های شهدای گرانقدر تجدید میثاق کنیم.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: یادواره های شهدا در محیط های دانشگاهی اقدامی بسیار ممتاز و پسندیده است و دانشجویانی که در دوران دفاع مقدس حضور نداشتند با رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام آشنا می شوند.تاريخ : ۱۳٩۳/۱٢/٢٠ | ٦:٠٢ ‎ق.ظ | نویسنده : مهدی مومنی | نظرات ()
  • وبلاگ شخصی | بن تن