رهبر انقلاب به مازندران سفر می‌کنند

محمدعلی قمی‌اویلی، با اشاره به اینکه شهرستان نوشهر در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ... در راستای برنامه‌های اولویت‌بندی‌شده و صورت‌گرفته‌شده حرکت می‌کند، گفت: دستگاه‌های اداری شهرستان تحت نظارت فرمانداری و در کنار آن خود فرمانداری وارد عمل می‌شوند.

وی به شعار «دولت و ملت، هم‎دلی و هم‌زبانی» اشاره کرد و افزود: در حوزه سیاسی، امسال سفر مقام معظم رهبری به شهرستان نوشهر و حضور ایشان در مراسم جشن دانش‌آموختگان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) را در پیش رو داریم و همچنین سفر رئیس جمهوری به استان مازندران، انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان را هم در پیش داریم که همه این‌ موضوعات در حوزه سیاسی می‌تواند برای هماهنگی، هم‎دلی و هم‌زبانی بیشتر بین دستگاه‌ها اقدام شود.

فرماندار نوشهر بیان کرد: جلسات مکرری برای میزبانی و برگزاری موفق مراسم‌، برنامه‌ها و انتخابات پیش‌رو تشکیل شد تا با استفاده از تجربیات گذشته بتوانیم بار دیگر با موفقیت کارها را به پیش ببریم.

این مسئول در ادامه با تاکید بر اینکه باید روحیه امید و نشاط در جامعه همواره تقویت شود، تصریح کرد:‌ ایجاد نشاط و بازگو کردن خدمات دولت یازدهم در حوزه مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ... را به بخشداران اعلام کردیم و نیز در راستای رفع مشکلات روستاها در ایام ماه مبارک رمضان به‌طور مشترک مشکلات روستاها را به‌صورت تجمیع سه روستا در یک مسجد با حضور مسئولان شهرستانی مورد بررسی قرار می‌گیرند و برای رفع آن تصمیم‌گیری می‌شود.

/ 1 نظر / 11 بازدید